Jak stworzyć funkcjonalne mieszkanie i cieszyć się każdą chwilą w jego wnętrzu? Kluczem są odpowiednie meble i dodatki. W lepszym zarządzaniu przestrzenią pomogą szafy na zamówienie. Rozwiązanie to ma wiele zalet – czy znasz je wszystkie?

Jakie atuty posiadają szafy na zamówienie?

Nowoczesne szafy na zamówienie to dzisiaj nie tylko praktyczne meble, ale też element, który pozwoli na wyróżnienie przestrzeni. Szafy na zamówienie tworzone są pod konkretnego klienta i już ten fakt sprawia, że mebel staje się unikatowy – mówią projektanci marki Rega Meble z Bielska-Białej, firmy specjalizującej się w tworzeniu szaf. Meble tworzone na zamówienie projektowane są z myślą o konkretnej przestrzeni – w przypadku szafy na zamówienie zazwyczaj mowa o wnękach, które właściciele mieszkań chcą zabudować i odpowiednio wykorzystać. Dzięki szafom tego typu możliwe staje się wykorzystanie takiej przestrzeni, a nawet zabudowanie jej pod sam sufit! Atutem szafy na zamówienie jest również fakt, że jej wnętrze może być całkowicie dopasowane do potrzeb konkretnego klienta – oznacza to, że zamawiający decyduje o ułożeniu półek, szafek, ilości przestrzeni na konkretne przedmioty. Szafy wnękowe świetnie sprawdzają się zarówno do przechowywania ubrań czy dodatków, jak i elementów takich jak chemia domowa, przedmioty do sprzątania (miotły, mopy, wiadra).

Szafy na zamówienie – jak są tworzone?

Pierwszym krokiem do stworzenia szafy na wymiar jest oczywiście wymierzenie przestrzeni gdzie ma ona powstać. Kolejno klient wraz z architektem tworzą wizualizację wnętrza szafy – architekt proponuje ułożenie półek i szuflad zgodnie z potrzebami klienta. Klient wybiera materiały – ma on do dyspozycji klasyczne płyty meblowe, lite drewno, sklejkę. Szafa z zewnątrz może być ozdobiona panelami dekoracyjnymi, lustrami. Ostatni etap to wycinanie elementów oraz montaż.

 

 

Comments are closed.

webwizard.com trzadesign.com.pl https://dowiedz-sie.com.pl/przemyslowa-rewolucja-we-wnetrzach-sekrety-stylu-loftowego/